Odstávka tepla se v Otrokovicích dotkla i koupaliště

foto: město Otrokovicefoto: město Otrokovice
foto: město Otrokovice
Co se děje 19. 7. 2017 | Autor: Irena Frolová

OTROKOVICE - V souvislosti s avizovanou odstávkou tepla v Otrokovicích na Baťově není vyhřívána ani bazénová voda na Městském koupališti Otrokovice. Serveru Zlin.cz to uvedla mluvčí města Romana Stehlíková.

Teplárna Otrokovice informovala o opravě horkovodu, která si vyžádá týdenní výpadek dodávky tepelné energie v části Bahňák. Omezení se dotkne kromě činžovních domů na Štěrkovišti a některých organizací také Městského koupaliště Otrokovice. To zůstane bez ohřevu vody do neděle 23. července. Komfort  ale podle Stehlíkové bude zachován. S ohledem na předpověď počasí by totiž návštěvníci koupaliště neměli zaznamenat žádnou změnu.

"Podle meteorologů z Českého hydrometeorologického ústavu by se měla rtuť teploměru po celý týden držet kolem 30 ºC. Při tak vysokých teplotách obvykle vodu nedohříváme, neboť se vlivem počasí ohřeje na komfortní teplotu sama," poznamenal Tomáš Morys, jednatel TEHOSu, městské organizace, která spravuje otrokovické koupaliště.

Městské koupaliště je lidem k dispozici v případě pěkného počasí v době od 10.00 do 19.00 hodin. Ceny vstupného na koupaliště a do Rekreační oblasti Štěrkoviště zůstávají ve stejné výši jako v minulém roce.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam