Luhačovice se na týden stanou městem divadla

Divadelní Luhačovice (Foto: Facebook/Divadelní Luhačovice)Divadelní Luhačovice (Foto: Facebook/Divadelní Luhačovice)
Divadelní Luhačovice (Foto: Facebook/Divadelní Luhačovice)
Kultura 20. 8. 2017 | Autor: Irena Frolová

LUHAČOVICE – V Luhačovicích dnes začíná týdenní přehlídka komorní divadelní tvorby nazvaná Divadelní Luhačovice. Potrvá do soboty, sdělila serveru Zlin.cz Barbora Krkošková z Centrály cestovního ruchu Východní Moravy.

Představení se uskuteční v Lázeňském divadle a začnou v 19:30. Kmotrem akce bude slovenský herec a nositel české Ceny Thálie za rok 2016 Milan Kňažko. V pondělí je na programu Divadlo v Řeznické Praha s představením Ještěrka na slunci. „Vypráví o slavné herečce Sarah Bernhardtové a jejím sluhovi v komorně laděné, ale humoru nezbavené hře,“ doplnila Krkošková.

Stejné divadlo v úterý představí inscenaci Červená, která napoví o protikladných uměleckých představách a silných osobnostech.

Středeční představení Agentury K Schauerové? nese název Frida Kahlo – Kabaret života. „Je to divadelně pestré nahlédnutí do neobyčejného života velké mexické malířky,“ doplnila Krkošková. Ve čtvrtek je v plánu Činoherní studie Bouře Praha s představením Jenom život, které vypráví o manželském souboji po desetiletém půstu.

Pátek bude patřit MD Agentuře a hře Už zase miluju!, která přinese komedii dvou můz pokušitelek a jednoho obyčejného muzikanta. V sobotu akci zakončí Slovácké divadlo Uherské Hradiště s Čarodějnicí v Kuchyni.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam