Fastav Zlín: další změny na obzoru

Zdeněk Zlámal (Foto: FC Fastav Zlín)Zdeněk Zlámal (Foto: FC Fastav Zlín)
Zdeněk Zlámal (Foto: FC Fastav Zlín)
Sport 29. 8. 2017 | Autor: Jan Čada

ZLÍN - Zlámal, Vukadinovič, Hronek, Mehanovič... řada staronových i zcela nových jmen se skloňuje ve fotbalovém Zlíně, v úterý ráno byl jistý příchod brankáře tureckého Alanyasporu Zdeňka Zlámala, pohyb v kádru ale neustává. 

Výsledky v Het lize zatím spíše za očekáváním, ta evropská před branami.

Pokud Zlín zatím v pěti kolech někdo držel, pak právě brankář Dostál. Přesto přichází k němu a Švengrovi další golman.

"Sezóna bude dlouhá, kvalitu potřebujeme," konstatuje vedení Fastavu.

Zlámal podepsal na dva roky, má za sebou moře zkušeností nejen u moře Středozemního ve známém tureckém letovisku. "Koupili nového brankáře a naráz jsem byl trojkou, jsem rád, že jsem se vyvázal ze smlouvy a že budu působit v regionu, kde žije rodina," dodal jedenatřicetiletý brankář.

Kuloárové informace mluví o dalším velkém třesku, ve Zlíně se s napětím čeká, kdo v závěru přestupového okna dorazí. V hledáčku klubu je údajně ve Spartě nepotřebný Vukadinovič, dále jihlavský Hronek a jablonecký Bosňan Mehanovič. Všechno výborní ofenzivní hráči, ani jeden čistokrevný útočník.

Pokud by se pohled do potenciální soupisky bral striktně podle postů, měl by momentálně jedenáctý tým naší nejvyšší soutěže v záložní řadě třináct hráčů...

Není bez logiky, že fanoušci volají při hledání posil po čistokrevných útočnících a stoperech. Trh je v tomto směru zřejmě dost přebraný.

Bude velmi zajímavé sledovat další vývoj.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam