Pohádkový les ve Zlíně bude mít i benefiční podtext

Ilustrační foto (Foto: MěÚ Zlín)Ilustrační foto (Foto: MěÚ Zlín)
Ilustrační foto (Foto: MěÚ Zlín)
Co se děje 9. 9. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Pohádkový les pro rodiny s malými dětmi se v sobotu 9. září uskuteční v zahradě Čiperovy vily na Burešově ve Zlíně. Za cíl bude mít nejen děti pobavit, ale také pomoci potřebným, serveru Zlin.cz to sdělil mluvčí magistrátu Zdeněk Dvořák.

"Výtěžek z letošního čtvrtého ročníku akce Pohádkový les půjde na podporu činnosti Střediska rané péče Educo Zlín, které pečuje o rodiny s dětmi s postižením ve Zlínském kraji. V současné době zajišťuje péči o sto rodin na Zlínsku," upřesnila cíl benefice Šárka Kovaříková ze střediska Educo.

Pohádkový les začíná ve 14.00 hodin a až do 18. hodiny se děti mohou bavit soutěžemi, zastřílet si s indiány z luku nebo zadovádět na skákacím hradu či trampolíně. Pro rodiče je připravena tombola s hodnotnými cenami a pro všechny občerstvení.

Jako v každém pohádkovém lese se objeví i pohádkové postavičky, tentokrát přijedou z Doubrav a Březůvek. Pořadatelé připravili i zajímavé praktické zpestření v podobě bazárku hraček. Za přinesenou hračku si dárce za symbolickou cenu může odnést jinou. Cena vstupného je 50 korun.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam