Hurá do Olomouce. Evropská liga startuje

Ilustrační foto (Foto: FC Fastav Zlín)Ilustrační foto (Foto: FC Fastav Zlín)
Ilustrační foto (Foto: FC Fastav Zlín)
Sport 14. 9. 2017 | Autor: Jan Čada

ZLÍN / OLOMOUC - Fotbalový Den D je tady. Zlínští fotbalisté, tentokrát FC Zlín - nikoliv Fastav - to kvůli regulím UEFA ve věcech sponzorských - hrají na olomouckém Andrově stadionu od 19 hodin s moldavským Šeriffem Tiraspol. Výkop pod dohledem skotských sudích v 19.00.

"Hodně stojíme o podporu fandů," zní ze zlínského vedení. Proto v 16.07 vyráží z archaického nádraží ve Zlíně k hodinové bezzastávkové jízdě do hanácké metropole speciální vlak. Kdo má vstupenku, jede zdarma.

Jaká to bude jízda na trávníku olomouckého azylového stadionu?

" V pohárech je leccos jinak, musíme se na to připravit, zápasy mívají vyšší tempo, specifickou atmosféru," hlásil na tiskovce v Olomouci nejzkušenější zlínský fotbalista Petr Jiráček.

"Soupeř měl problémy s přepravou, dorazil později, než měl, na domácím letišti dlouho čekal na náhradní letoun směr Brno.

"Čeká nás výborný mančaft, evropské poháry má v malíčku, musíme podat výkon na hranici možností, sníme o vítězství, já mám splněné sny hodně rád, kdo by neměl," povídá trenér Zlína Bohumil Páník.

I on vyzývá fanoušky, aby jeho tým podpořili v co největším počtu.

Sestava zlínského celku se asi nebude příliš lišit od posledního vítězného duelu s Teplicemi, připraveni už by ale mohli být útočníci Beauguel a Diop.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam