Tomáš Klus vystoupí ve Valašských Kloboukách

Tomáš Klus (Foto: www.tomasklus.cz)Tomáš Klus (Foto: www.tomasklus.cz)
Tomáš Klus (Foto: www.tomasklus.cz)
Kultura 6. 10. 2017 | Autor: Irena Frolová

VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Zpěvák Tomáš Klus a jeho Cílová skupina vystoupí v sobotu 21. října ve Valašských Kloboukách. Zazní jeho největší hity upravené recyklováním do nového kabátu, řekla serveru Zlin.cz mluvčí valašskokloboucké radnice Lenka Zvonková.

Koncert v rámci podzimní RecyKlus tour začne v kulturním domě Klobučan v 19:00. „Vstupenky jsou v předprodeji ve valašskoklobouckém informačním centru a v síti Ticketportal,“ uvedla Zvonková.

O podobě koncertů rozhodovali i fanoušci. „Na playlistu podzimní části RecyKlus tour se mohli podílet sami fanoušci, když hlasováním na webu vybírali dvanáct písniček, které pak Tomáš Klus a jeho kapela upravili do nové koncertní podoby. Druhou půli pak muzikanti sestaví ze svých srdcovek. Návštěvníky koncertu tak čekají tři hodiny skvělého hudebního zážitku,“ řekl Jaroslav Baloušek, ředitel Kulturního a vzdělávacího střediska Valašské Klobouky.

Tomáš Klus vystoupí s Jiřím Kučerovským, Petrem Škodou a Janem Stibůrkem celkem v 15  českých a moravských městech, v plánu je také několik listopadových koncertů na Slovensku.

Klus, který získal před lety Českého slavíka a sesadil na krátkou dobu z trůnu legendárního Karla Gotta, měl ještě loni roční pauzu. Po ní však opět začal koncertovat.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam