Naháč pobuřoval na chodbě domu své sousedy

Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Hasiči a policie 7. 10. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - O pořádnný rozruch se postaral dvaašedesátiletý muž ze Zlína, který se vysvlékl na chodbě v domnění, že je ve svém bytě. Pobouření sousedé na něj zavolali strážníky, serveru Zlin.cz to řekl zástupce ředitele Městské policie Zlín Pavel Janík.

Za podivným chováním muže stál podle všeho alkohol. Když dorazil ke dveřím svého bytu, z nepochopitelných důvodů si myslel, že je už uvnitř. A tak se rozhodl si udělat pohodlí a svlékl se. Po chvíli si ale uvědomil, že ještě doma není a potřebuje najít klíče od zámku, které by mu byt zpřístupnily. To se mu však nepodařilo, a tak se jal klepat na dveře ostatních bytů, jejichž obyvatelé však o setkání s nahým chlapem rozhodně nestáli.

"Jeden ze sousedů se snažil muži domluvit, ale komunikace s mužem byla takřka nemožná a nikam nevedla, proto přivolal strážníky. Poté, co si hlídka vyslechla příběh o záludnostech této životní situace, pomohla opilému muži najít v jeho odložených svršcích klíče od dveří. Pak již bylo otázkou několika málo okamžiků, než se podařilo nalézt správné dveře, a muž si mohl konečně užívat pohodlí svého domova," poznamenal Janík.

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam