Nový vstupní objekt má pacientům nemocnice zajistit větší komfort

foto: nemocnice Uherské Hradištěfoto: nemocnice Uherské Hradiště
foto: nemocnice Uherské Hradiště
Co se děje 26. 10. 2017 | Autor: Irena Frolová

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - Uherskohradišťská nemocnice připravuje novinku pro pacienty. U centrální budovy chirurgických oborů vybuduje nový vstupní objekt, serveru Zlin.cz to uvedla mluvčí Nemocnic Zlínského kraje Dana Lipovská.

Nový vstupní objekt má pacientům nemocnice přinést větší komfort. Hlavním důvodem vybudování nové vstupní přístavby centrálního objektu je vytvoření jakéhosi filtru a rovněž informačního zázemí pro návštěvníky nemocnice.

"Se zprovozněním nové interny se zvýší průchodnost centrálním objektem. Chceme, aby pacienti hned při vkročení do budovy získali potřebné informace i případné zázemí pro čekání. Součástí nového vstupu bude informační kiosek, kavárna s posezením, veřejné toalety, v jednání je i bankomat," poznamenal ředitel Uherskohradišťské nemocnice Petr Sládek.

Práce na stavbě nového vstupního objektu by měly být zahájeny na jaře příštího  roku, jeho dokončení je v plánu zároveň s ukončením stavby nové interny, tedy v září příštího roku. "Předpokládaný rozpočet je do 25 milionů korun," dodala mluvčí Nemocnic Zlínského kraje Dana Lipovská.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam