Na příští Holešovské Regatě vystoupí Chinaski, Lenny, David Koller i kapela MIG 21

Holešovská regata (Foto: Agentura Velryba)Holešovská regata (Foto: Agentura Velryba)
Holešovská regata (Foto: Agentura Velryba)
Kultura 23. 11. 2017 | Autor: Irena Frolová

HOLEŠOV - Pořadatelé rodinného festivalu Holešovská Regata oznámili jména hlavních hudebních hvězd, které v Holešově v červnu příštího roku vystoupí na osmém ročníku této oblíbené akce. Zahrají Chinaski, Lenny, David Koller s kapelou, MIG 21, legendární B.S.P., tedy trio Baláž, Střihavka, Pavlíček, dále pak Polemic, Mirai, Milan Peroutka s kapelou Perutě a mnoho dalších, serveru Zlin.cz to sdělila mluvčí festivalu Petra Svěráková.

Už 8. ročník Holešovské Regaty se uskuteční v areálu holešovského zámku ve dnech 22. - 23. června 2018. Festival, který každoročně navštěvuje až 20 tisíc lidí, bude tedy opět dvoudenní.

„Hlavní hvězdou pátečního večera budou Chinaski, a to v nové sestavě muzikantů okolo frontmana Michala Malátného a kytaristy Františka Táborského. V sobotu se v průběhu celého dne vystřídá celá řada dalších známých interpretů a finální sobotní set zakončený tradičním ohňostrojem bude patřit Davidu Kollerovi. Chybět samozřejmě nebude ani oblíbená přehlídka netradičních plavidel a další doprovodný program," prozradil Michal Žáček, ředitel pořádající Agentury Velryba.

Vstupenky na Holešovskou Regatu 2018 budou v prodeji od 1. prosince 2017 v prodejní síti Ticketportal, do konce roku je bude možné zakoupit za nejvýhodnější předprodejní cenu.

Jednodenní vstupenka pro dospělé bude stát v první fázi předprodeje 390 korun, pro děti pak pouze 190 korun. Dvoudenní permanentka vyjde na 650 korun pro dospělého, děti zaplatí 300 korun. Od nového roku se budou ceny postupně zvyšovat.

„Oproti loňskému ročníku šly ceny vstupenek pro dospělé mírně nahoru, k čemuž nás donutily neustále se zvyšující honoráře kapel i technické náklady. Naopak dětské jednodenní vstupenky stojí už pět let pořád stejně a například permanentky pro nejmenší návštěvníky dokonce zlevnily. Další dobrou zprávou pro rodiče je skutečnost, že věkovou hranici dětí, které budou muset mít vstupenku, jsme posunuli až na sedm roků. Děti předškolního věku od 0 do 6 let mají v doprovodu rodičů vstup zdarma. Jsme rodinný festival, takže máme stále na mysli cíl, aby vstupenky byly dostupné pro celou rodinu," upřesnil Michal Žáček.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam