Těsná porážka v Tiraspolu. Zlínští fotbalisté podlehli v Evropské lize 0:1

TIRASPOL - V pátém kole skupinové fáze Evropské ligy podlehli zlínští fotbalisté lídrovi moldavské ligy Šeriffu Tiraspol na jeho hřišti 0:1.

Rozhodující gól inkasovali bojovně a s nasazením hrající Ševci už v 11. minutě. V málokdy vídaném chladu potěšil domácí fanoušky střelou zblízka Brazilec Jairo.

Hosté hráli celý zápas naprosto vyrovnanou partii, nedokázali ale v první půli v pozměněné sestavě vytvářet šance.

Domácí měli další velkou příležitost chvíli před poločasem, Zlámal ve zlínské brance ale reflexivně zasáhl.

Po hodině hry přišla možnost Zlína, ránu Mehanoviče, ale vytáhl na roh domácí gólman Mikulič.

Za dvě minutky pálil z trestného kopu znovu Mehanovič, jeho rána ale jen olízla břevno.

V závěru pak dvakrát hrozili domácí, ale skóre zůstalo nezměněno.

Zlín prohrál 0:1 a před posledním duelem proti Lokomotivu Moskva ztratil byť teoretickou šanci na postup.

Fotogalerie: Dalibor Michalčík

run_function(‚hash‘,’fotogalerie-zlin-cz-list‘,’91622′,’global $wc;$wc=array();$pom=stripslashes(‚1777‘); $wc[‚id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$pom=stripslashes(‚91622‘); $wc[‚unique_id‘]=(($GLOBALS[‚interpret‘]->is_serialized($pom))? unserialize($pom):$pom);$wc[‚function_id‘]=’fotogalerie-zlin-cz-list‘;‘,’a:0:{}‘); ?>