Citron s Tublatankou vyrazí na společné turné, zastaví se i ve Zlíně

Tublatanka (Foto: Patrik Ratajský)Tublatanka (Foto: Patrik Ratajský)
Tublatanka (Foto: Patrik Ratajský)
Kultura 4. 12. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Dvě česko-slovenské legendy hard and heavy muziky, kapela Citron a skupina Tublatanka, se rozhodlly spojit síly a vyrazit na společné turné. Serveru Zlin.cz to za pořádající agenturu Pragokoncert uvedla Jana Svozilová.

Turné nazvané Souboj rebelů 2018 zastaví v celkem 11 městech, v rámci Zlínského kraje čeká kapely jeden koncert, a to ve zlínské hale Euronics. Předprodej vstupenek bude zahájen v pondělí 4. prosince.

"Slovenská Tublatanka a český Citron baví své fanoušky již více jak 35 let. Obě kapely společně vyráží na turné jak do Čech, tak na Slovensko. České turné se uskuteční převážně v dubnu a zastaví se celkem v 11 městech. Tublatanka na něj chystá Best of program k 35letému výročí a Citron plánuje program nazvaný 30 let Radegast a Best of Rebelie rebelů," poznamenala Svozilová.

Fanoušci se mohou těšit také na společné finále obou legend, kde ve zcela nové písni, kterou skládá Maťo Ďurinda, zazpívají Láďa Křížek, Tanja i Maťo Ďurinda. Každý návštěvník koncertu navíc dostane jako dárek maxi singl Citron/Tublatanka zahrnující tuto společnou píseň. Ve Zlíně Citron s Tublatankou vystoupí 21. dubna.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam