Gólů dost, diváků poskrovnu. Zlín – Pardubice 5:2

ZLÍN - Už podruhé smutnil ve Zlíně pokladník. Ani Pardubice nepřilákaly celé tři tisícovky diváků. Ti, kteří nepřišli, asi po jasné prohře ve Vítkovicích váhali s návštěvou extraligového hokeje. A špatně udělali, mohli být u potěšující, zasloužené a a velice důležité výhry nad Pardubicemi.

Střelecky zápas orámoval Jiří Ondráček. Účet si rozepsal v první části, kdy po dvou minutách využil trestného střílení a pak v poslední minutě pro změnu dopravil puk umně do prázdné branky při power play hostů.

Vůbec to bylo se střelci zajímavé.

Ve druhé části popohnal domácí k dalším třem bodům dvěma zásahy Okál, taky Východočeši měli dvougólového snajpra.

Petr Sýkora zvláště druhým gólem, kterým snížil na 2:4 v závěrečné části při dvojnásobné přesilovce, znovu prokázal, že má mimořádně tvrdou ránu, i když se zvolna blíží ke čtyřicítce.