Během filmového festivalu vystoupí ve Zlíně Jana Kirschner, Ben Cristovao, Horkýže Slíže, Wohnout i Turbo

Ilustrační foto (Foto: www.zlinfest.cz)Ilustrační foto (Foto: www.zlinfest.cz)
Ilustrační foto (Foto: www.zlinfest.cz)
Kultura 5. 12. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Jana Kirschner, Ben Cristovao, kapely Horkýže Slíže, Wohnout nebo legendární Turbo - tyto a další skupiny se představí ve festivalové koncertní zóně v rámci příštího ročníku Zlín Film Festivalu. Server Zlin.cz. o tom informovala mluvčí festivalu Kateřina Martykánová.

V pořadí 58. ročník Zlín Film Festivalu se uskuteční na přelomu května a června. Již nyní mají lidé možnost zakoupit si vstupenky včetně speciálního dárku. „K nákupu čtyř kusů vstupenek obdrží fanoušci poukaz na filmpas v hodnotě 429 korun na celý nadcházející filmový festival, který opravňuje jeho držitele k návštěvě tří filmových představení denně včetně letního kina," upřesnila výkonná ředitelka Zlín Film Festivalu Jarmila Záhorová.

Zlín Film Festival letos poprvé nabízí šanci i amatérským kapelám podílet se na doprovodném programu této zóny. Až do 15. prosince se mohou přihlásit do soutěže kapel, ze které v březnu vzejdou vítězové – účinkující na velkém pódiu před festivalovým publikem.

Program koncertní zóny bude opět velmi nabitý. V pátek 25. května v 19.00 hodin vystoupí Wohnout, v neděli 27. května v 19.30 hodin Jana Kirschner, v pondělí 28. května v 19.30 bude pódium patřit finalistovi soutěže kapel, v úterý 29. května v 19.30 si přijdou na své fanoušci Bena Cristovaa, ve středu 30. a ve čtvrtek 31. května budou mít opět prostor finalisté soutěže kapel, 1. června v 19.30 zahraje skupina Horkýže Slíže a v sobotu 2. června v 19.30 hodin se představí kapela Turbo.

Cena vstupného na koncerty známých interpretů je 199 korun, výjimkou bude koncert Bena Cristovaa, který zde vystoupí v rámci projektu Dítě v krizi za snížené vstupné 79 Kč (stejné jako u amatérských kapel), a zahrnuje také vstup na navazující letní kina. Děti do šesti let neplatí.

Zlín Film Festival – Mezinárodní filmový festival pro děti a mládež je nejstarší a největší filmovou přehlídkou svého druhu na světě. Jeho 58. ročník se uskuteční od 25. května do 2. června 2018. Hlavním tématem bude československý film pro děti a mládež u příležitosti 100 let české státnosti a 120 let československé kinematografie. Tato rozsáhlá kolekce bude doplněna rakouským filmovým okénkem, které připomene stejné výročí našeho souseda, se kterým jsme sdíleli řadu století v bývalé monarchii. Pořadatelem festivalu je společnost Filmfest.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam