Fakulta managementu a ekonomiky získala ocenění

foto: UTBfoto: UTB
foto: UTB
Co se děje 10. 12. 2017 | Autor: Frolová Irena

ZLÍN – Martin Řehák, absolvent oboru Podniková ekonomika na Fakultě managementu a ekonomiky (FaME) Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně (UTB), získal ocenění Asociace hotelů a restaurací ČR za nejlepší studentskou práci. Server Zlin.cz o tom informoval mluvčí UTB Jan Malý.

Řehák dostal cenu za svou diplomovou práci nazvanou Projekt zlepšení úrovně služeb suprastruktury Karlovského gastrofestivalu. V ní zúročil jak své teoretické znalosti ze studentské stáže v Resortu Valachy, tak i praktické poznatky z opakované účasti v organizačním týmu Karlovského gastrofestivalu, který se za devět let existence zařadil mezi nejnavštěvovanější gastronomické akce v České republice. Letošní roční přilákal na 25 tisíc lidí.

„Úspěch jednotlivce v takové soutěži je pochopitelně úspěchem celé fakulty, navíc udělená ocenění jsou důkazem, že studenti UTB jsou nadaní a spolupráce s komerčním sektorem je efektivní a smysluplná. Absolventi se pak často dokáží snadno uplatnit na trhu práce," zhodnotila cenu vedoucí diplomové práce doc. Zuzana Tučková.

Pro Martina Řeháka nejde o první ocenění, které získal. Již v červnu letošního roku obdržel za svou diplomovou práci Cenu primátora města Zlína.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam