Za malými pacienty dorazili herci i fotbalisté

foto: KNTBfoto: KNTB
foto: KNTB
Co se děje 20. 12. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Pacienti dětského oddělení Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně zažili příjemné pozdvižení. Přímo v nemocnici se totiž setkali s herci a fotbalisty, serveru Zlin.cz to oznámila mluvčí Nemocnic Zlínského kraje Dana Lipovská.

Malí pacienti Dětského oddělení Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně si mohli před Vánoci užít trochu radosti i během svého nemocničního pobytu. Navštívilo je totiž několik herců Městského divadla Zlín a někteří fotbalisté FC Fastav Zlín. Malí pacienti měli z neobvyklé návštěvy obrovskou radost a neskrývali emoce.

"Malou vánoční slavnost spojenou s nadílkou knih každý rok pořádá společenstvo patronů a sponzorů Zlínský 5lístek. Jeho členové i letos hospitalizovaným dětem přinesli knížky, ze kterých herci přečetli krátké úryvky," poznamenala Dana Lipovská. Čtení se zúčastnili například oblíbení herci Radovan Král, Petra Králová nebo Markéta Kalužíková a Josef Koller, z fotbalistů potom dětem četl Lukáš Železník nebo David Hubáček. "Všichni malým pacientům věnovali také drobné dárky a na závěr si s nimi zazpívali vánoční koledy," dodala mluvčí nemocnice.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam