Zlínský novoroční ohňostroj připomene stoleté výročí vzniku Československa

foto: oficiální stránky městafoto: oficiální stránky města
foto: oficiální stránky města
Co se děje 25. 12. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN – Století výročí vzniku Československa připomene novoroční ohňostroj ve Zlíně. Zahájí se tím oslavy jubilea, sdělil serveru Zlin.cz Lukáš Fabián z tiskového oddělení zlínského magistrátu.

Ohňostroj se tradičně uskuteční 1. ledna na zlínském náměstí Míru. „Je tradicí, že při této akci není jen odpálen samotný ohňostroj, jako tomu bývá v jiných městech, ale snažíme se divákům nabídnout i další přidaný zážitek. Před dvěma lety to byla fireshow na balkonu radnice, loni zase show bubeníků,“ uvedla vedoucí oddělení cestovního ruchu a informací zlínské radnice Eva Manišová.

Video z 1. 1. 2017

Novoroční ohňostroj na začátku roku 2018 se zaměří na oslavy stoletého výročí vzniku Československa. „Myšlenkou je slavnostní zahájení oslav. Zlíňané se tak mohou mimo jiné těšit na poutavou dramaturgii s tématikou alegorických postav z doby před sto lety,“ doplnil Fabián.

Program začne v 18.00. „Jsem velice rád, že na program a samotný ohňostroj chodí stále více lidí. Věřím, že letos nebude mlha, jako tomu bylo v loňském roce,“ doplnil náměstek primátora Jiří Korec.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam