Autobusy linky 38 po dvouměsíční výluce opět zastavují u zlínského nádraží

Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Co se děje 9. 1. 2018 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Autobusy na lince 38 už opět zastavují na zastávce Zlín-střed v blízkosti stejnojmenné železniční stanice. Serveru Zlin.cz to řekl mluvčí Dopravní společnosti Zlín - Otrokovice (DSZO) Vojtěch Cekota.

Dvouměsíční uzavírka místní komunikace u 14. tovární budovy je u konce a autobus linky 38 staví jako obvykle i u vlakového nádraží.

V blízkosti budovy Muzea jihovýchodní Moravy ve Dvacáté ulici se na podzim loňského roku propadla část vozovky. V prostoru o velikosti asi 5 × 15 metrů se zde propadla vozovka, kabelový kanál a kanalizace. Místo bylo zabezpečeno oplocením a přenosným dopravním značením. Aby nedošlo k dalšímu rozšiřování propadu, byl průjezd vozidel tímto místem zakázán. „Byla tak přerušena trasa, po které jezdí autobusy naší linky 38. Museli jsme proto zvolit dočasnou náhradní trasu projížděním autobusů Vavrečkovou ulicí," uvedl vedoucí dopravního úseku DSZO Pavel Nosálek.

Silnice je nyní po opravě opět průjezdná a autobusy MHD se tak vrátily na svou standardní trasu. "Opět tedy zastavují i na zastávce Zlín-střed," dodal hlavní dispečer DSZO Josef Polách.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam