Výměny semaforů zkomplikují v Otrokovicích dopravu

Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Co se děje 11. 1. 2018 | Autor: Irena Frolová

OTROKOVICE - Řidiči se v Otrokovicích musejí po několik dní obrnit trpělivostí, na dvou frekventovaných ulicích se budou měnit semafory, což zkomplikuje dopravu. Serveru Zlin.cz to sdělila mluvčí města Romana Stehlíková.

Na dvou křižovatkách silnice I/55 v ulici Komenského je plánována výměna poškozených stožárů světelného signalizačního zařízení. K výměně dojde ve dnech od 16. do 18. ledna 2018. „Žádáme řidiče o zvýšenou pozornost a respektování přechodného dopravního značení," uvedla Renáta Krystyníková, vedoucí otrokovického odboru dopravně-správního.

Na vytížené křižovatce ulic Komenského a Nadjezd se demontáž stožárů uskuteční v úterý 16. ledna a zpětná montáž ve čtvrtek 18. ledna. „Během těchto dní budou na křižovatce umístěna přenosná světelná návěstidla a v době prací samotných budou křižovatku řídit příslušníci Policie ČR," informovala Renáta Krystyníková.

Ve středu 17. ledna se uskuteční demontáž stožáru signalizačního zařízení na křížení ulic Komenského a ulice J. Žižky (odbočka k ZŠ TGM). Následná montáž je naplánována o den později, tedy 18. ledna. „Jelikož se nejedná o tak vytíženou křižovatku, bude tento semafor po dobu opravy mimo provoz," vysvětlila Krystyníková.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam