Plesová sezona přiláká do Zlínského kraje Chodúra i Jirku Korna

Jiří Korn (Foto: MěÚ Kroměříž)Jiří Korn (Foto: MěÚ Kroměříž)
Jiří Korn (Foto: MěÚ Kroměříž)
Kultura 15. 1. 2018 | Autor: Irena Frolová

ZLÍNSKÝ KRAJ - I následující víkend bude ve Zlínském kraji ve znamení plesové sezony. Na programu budou plesy ve stylu Benátské noci i swingu a dorazí i známý český zpěvák Jiří Korn nebo Martin Chodúr, serveru Zlin.cz to oznámil Zdeněk Urbanovský z Centrály cestovního ruchu Východní Moravy.

V pátek 19. ledna mohou zájemci vyrazit do Domu kultury v Kroměříži na 20. reprezentační ples Arcibiskupského gymnázia. Bude ve stylu Benátské noci. Začátek je v 19.30 hodin.

Hlavním plesovým dnem bude sobota 20. ledna. V Boršicích (u Buchlovic) na Uherskohradišťsku se bude plesat od odpoledne. Od 15.00 hodin v místním kulturním domě uspořádají IV. Dětský krojový ples, dospělí se na stejném místě sejdou v 19.30 na XIV. krojovém plese. Krojovaní mají vstup zdarma, ostatní za 80 korun.

Na XXVII. reprezentační ples města Uherské Hradiště se půjde do místního Klubu kultury. Akce s tradičně bohatým doprovodným programem začne v 19.30.

Reprezentační ples města zažijí také Bojkovice na Zlínsku. Začátek bude v 19.30, k tanci a zábavě zahrají cimbál, dechovka, chybět nebude ani taneční hudba.

Také v Uherském Brodě pořádají tradiční reprezentační ples města, půjde se na něj už pojednadvacáté. Začne ve 20.00 a nabídne pestrý společenský program.

Tvrz v Hluku na Uherskohradišťsku bude od 20.00 dějištěm plesu místního mysliveckého spolku. Kromě tance se tak půjde i na pochoutky a bohatou tombolu.

V sobotu 20. ledna se uskuteční také jednadvacátý Ples města Valašské Klobouky, který pro návštěvníky připraví bohatý kulturní program. Vystoupí zde i zpěvák Martin Chodúr. Ke slavnostnímu večeru bude rovněž patřit čtvrtý ročník udělování Ceny města a připraveno bude i další atraktivní dění. Ples se koná v kulturním domě Klobučan a jeho začátek je stanoven na 20.00 hodin.

Reprezentační ples města Kroměříže a Radia Kroměříž se uskuteční v místním Domě kultury. Hlavní hvězdou bude Jiří Korn. "První polovina plesu se ponese ve swingovém stylu s módními doplňky 20. a 30. let minulého století. Po celý večer bude hrát 20ti členný big band Red Socks Orchestra z Brna. Chybět nebude cimbálovka, taneční vystoupení TK Gradace, mažoretky LEXY, ve foyer vás bude bavit Swing band Kroměříž a celý večer uzavře diskotéka," doplnil Urbanovský.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam