Hradec nad síly Beranů. Řádil nezmar Bednář

HRADEC KRÁLOVÉ - Kdepak, body z kluziště druhého týmu extraligy Berani nevezou. Především ale nejen díky gólové smršti třikrát úspěšného domácího bijce Jaroslava Bednáře vyhráli Hradečtí 6:3.

Přitom Zlíňané začali jako z nejlepší nedělní hokejové pohádky. Na konci první minuty vyhráli buly a Bukarts parádním bekhendem otevřel už v úvodní minutě skóre.

Vedení vydrželo celou první třetinu. Ve 27. minutě ale exzlínský Kóhler vyrovnal a za dvě a půl minuty se poprvé prosadil Bednář.

Hosté vůbec nerezignovali a ve 36. minutě srovnal Honejsek.

Jenže ouha, tři vteřiny před druhou sirénou byl Bednář, kde měl být a zblízka doklepl za Kašíka.

Uběhla necelá půlminutka třetí periody, hradecký čaroděj peckou potřetí vymazal zlínského golmana.

Dragoun už potom v pohodě rozhodl, Bukarts ještě svým druhým gólem snížil, ale poslední slovo si vzal domácí Červený.

Zlín je stále šestý, v úterý jede na led dalšího silného soupeře do Třince. Tam už v tomto ročníku dokázal vyhrát…

Mountfield Hradec Králové – Aukro Berani Zlín 6:3.