Sex Pistols zahájí sérii koncertů na plátně Hvězdy

Ilustrační foto (Foto: MKUH)Ilustrační foto (Foto: MKUH)
Ilustrační foto (Foto: MKUH)
Kultura 26. 2. 2018 | Autor: Frolová Irena

UHERSKÉ HRADIŠTĚ – Kino Hvězda Uherské Hradiště připravuje záznamy koncertů hudebních veličin. Mezi nimi i světově proslulou kapelu Sex Pistols, sdělil serveru Zlin.cz mluvčí uherskohradišťských městských kin Jaromír Orel.

"Extra výkonné reproduktory a kvalitní, obří obraz na plátně je mnohem dále než drtivá většina systémů domácích kin, a proto kino Hvězda pro stálý zájem nabízí další záznamy koncertů hudebních veličin," řekl Orel.
Koncert Sex Pistols z Brixton Academy pod názvem Sex Pistols s názvem Anglie tu bude navždy patří podle něj k těm nejpovedenějším. Kino jej promítne už v sobotu 3. března ve 20.30.

"Nebudou chybět všechny velké hity punk-rockerů i několik raritních skladeb. Tím ale série záznamů hudebních koncertů a dokumentů ve Hvězdě nekončí. 30. března bude v sále na programu Eric Clapton, 5. dubna Manic Street Preachers a 12. dubna Nick Cave," pozval pracovník městských kin.

Pod koncertním záznamem Sex Pistols: Anglie tu bude navždy je podepsán režisér Julien Temple. S hudebními dokumenty má nemálo zkušeností. Temple natočil také snímek Sex Pistols: Děs a běs (2000), ale i koncerty UK Subs nebo Rolling Stones. Záznam ve výborné kvalitě skvěle zachycuje energii kapely i nadšení davu.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam