Nabídka plesů v kraji je stále široká, tanečníci se mohou těšit na Los Playboys i herce Romana Vojtka

Ilustrační foto (Foto: Dům kultury Vsetín)Ilustrační foto (Foto: Dům kultury Vsetín)
Ilustrační foto (Foto: Dům kultury Vsetín)
Kultura 5. 3. 2018 | Autor: Irena Frolová

ZLÍNSKY KRAJ - I počátkem března mohu příznivci tance vyrazit na některý z plesů, ve Zlínském kraji se jich stále koná dost. Serveru Zlin.cz to řekl Zdeněk Urbanovský z Centrály cestovního ruchu Východní Moravy.

Například v pátek 9. března se ve sportovním areálu Sokolovna Staré Město u Uherského Hradiště uskuteční Ples SOŠ a Gymnázia Staré Město. V 19.30 hodin začne program polonézou, k poslechu a tanci budou hrát CM Bálešáci, Marathonband a další.

Střední škola hotelová a služeb Kroměříž pořádá už svůj devátý ples také v pátek 9. března. Tentokrát bude jeho tématikou cesta na Měsíc a zpět. Ples se koná ve společenském sále SŠHS, ulice Pavlákova, od 20.00 hodin. K tanci a poslechu zahraje hudební skupina Los Playboys. Také se lze těšit na raut plný delikatesních pokrmů a specialit. Vstupné stojí 400 korun.

Tančit a bavit se bude možné i v sobotu 10. března. "V Domě kultury Vsetín se uskuteční 24. Jarní ples s Annou. Taneční párty pro všechny bude moderovat – a také zazpívá – populární herec Roman Vojtek, místní rodák," podotkl Urbanovský.

Slavkov pod Hostýnem na Kroměřížsku bude v sobotu místem už VI. Country bálu. V Centru vzájemného setkávání začne ve 20.00 hodin. Hrát bude kapela Hogofogo. Tanec s nápovědou nabídne Pavel Bělík s Country školou Martina Budiše, ukázky irských tanců zatančí Celtic Storm. V nabídce bude také guláš, dobré jídlo a pití či losování o hodnotné ceny. Vstupné stojí 80 korun.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam