Cestování vlakem budou dočasně komplikovat výluky

Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Co se děje 7. 3. 2018 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Práce na železničním koridoru mezi Nedakonicemi a Přerovem si vyžádají někoik výluk, komplikace se dotknou i Zlínska. Serveru Zlin.cz to řekl Lukáš Fabián z tiskového oddělení zlínské radnice.

Lidé, kteří cestují vlakem, se musí v těchto dnech připravit na nepříjemné komplikace. Správa železniční a dopravní cesty začala v sobotu 3. března se zapojováním evropského vlakového zabezpečovacího systému ETCS. "Práce se týkají úseku železničního koridoru mezi Nedakonicemi a Přerovem a také navazujících lokálních tratí, mezi které spadá i trať Otrokovice – Zlín – Vizovice. Zde budou práce probíhat 3. a 4. dubna," upřesnil Fabián.

Vlaky kvůli tomu mohou nabírat až půlhodinová zpoždění. Některé spoje či jejich části budou nahrazeny náhradní autobusovou dopravou. Ve výjimečných případech mohou podle mluvčí Českých drah spoje odjíždět i dříve, a je proto potřebné si své cesty pečlivě plánovat. Práce a s nimi spojená omezení mají být ukončeny 17. dubna.

Podrobné informace o výlukách a spojích jsou k dispozici na webu Českých drah nebo Koordinátora veřejné dopravy Zlínského kraje.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam