Na ples do Zlínského kraje zamíří i otec české nejúspěšnější olympioničky

Ilustrační foto (Foto: DK Kroměříž)Ilustrační foto (Foto: DK Kroměříž)
Ilustrační foto (Foto: DK Kroměříž)
Kultura 12. 3. 2018 | Autor: Irena Frolová

ZLÍNSKÝ KRAJ - Plesová sezona pomalu spěje ke konci, ale na mnoha místech Zlínského kraje se bude plesat i následující víkend. Serveru Zlin.cz to řekl Zdeněk Urbanovský z Centrály cestovního ruchu Východní Moravy.

V pátek 16. března se půjde do Domu kultury Kroměříž na Ples Pedagogické školy, začátek bude v 19.30 hodin. K tanci a poslechu zahraje živá hudba Marathon Band v hlavním sále a DJ Luxus v pravé klubovně. Těšit se lze na nápaditý program, poctivou tombolu i občerstvení.

Klub kultury Uherské Hradiště bude v pátek dějištěm Plesu ZŠ UNESCO. Program bude zahájen v 19.30 hodin.

V pátek se bude tančit od 19.00 do 23.00 hodin i v 2. podlaží 14|15 Baťova institutu Zlín. "Tančírna nabídne Večer plný standardních, latinskoamerických a swingových tanců s Dance Studio Starlight. V průběhu večera se uskuteční krátká výuka tanců," doplnil Urbanovský.

Vyrazit za taneční zábavou bude možné i v sobotu 17. března. Soběsuky na Kroměřížsku zažijí 7. HasičskoJosefovský ples. Hrát pro tanec i zábavu bude kapela Fajntajm, program nabídne barmanskou show a bohatou tombolu.

Dům kultury Kroměříž bude v sobotu místem pro Maškarní bál s VIP hostem Jankem Ledeckým a kapelou. Bohatý program začne ve 20.00 hodin.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam