Obyvatelé Zlína mohou svou fotografií přispět do velkého projektu Jubilejní rok 2018

Foto: MěÚ ZlínFoto: MěÚ Zlín
Foto: MěÚ Zlín
Co se děje 21. 3. 2018 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Obyvatelé Zlína, kteří mají ve svém roce narození poslední číslo 8, se mohou aktivně zapojit do velkého projektu zlínské univerzity a města nazvaného Jubilejní rok 2018. Server Zlin.cz o tom informoval Lukáš Fabián z tiskového oddělení magistrátu.

„V těchto dnech až do 12. dubna se v prostorách Zlínského klubu 204 (bývalá Knihovna F. Bartoše) koná výstava studentských plakátů ateliéru Grafický design s názvem Jubilejní rok 2018 reflektující výročí, které si v tomto jubilejním roku připomínáme," prozradila Irena Armutidisová, děkanka Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně (UTB).

Prostřednictvím fotografické výstavy - instalace Tváře století chtějí tvůrci výstavy ukázat uplynulé století tak, jak se odrazilo v tvářích občanů Zlína a Zlínského kraje. „Prosíme tedy ty, kteří mají ve svém roce narození poslední číslo 8 a chtěli by se do tohoto projektu zapojit a zúčastnit se ho, aby se přišli vyfotografovat," doplnila děkanka. 

Zájemci mají na výběr ze tří termínů. Fotografování se uskuteční 28. března od 10.00 hodin do 17.00 hodin, 5. dubna od 10.00 hodin do 17.00 hodin a 19. dubna od 10.00 hodin do 17.00 hodin, a to na Fakultě multimediálních komunikací UTB ve Štefánikově ulici.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam