Ševci zašili Sešívaným touhu po titulu

PRAHA, ZLÍN - Báječně se zlínským fotbalistům vydařily Velikonoce. Pražský Eden pro ně byl zcela nečekaně rájem a z Prahy si odvezli překvapivou sváteční kořist. Tři body za výhru 2:1 hřejí víc než štamprlička na pondělní obchůzce.

Zápas se vydařil všem ve žlutých dresech, po gólu Holzera už ze sedmé minuty nejdříve brankář Zlámal lapil domácímu Škodivi penaltu.

„Trenér Petržela mi říkal, kam mám skočit, vyšlo to opravdu dokonale,“ smál se po zápase hrdina duelu.

„A máme po titulu,“ smutnil naopak po utkání zlínský odchovanec, dnes obránce Pražanů, Jakub Jugas.

Vypadá to, že má pravdu, domácí sice stačili do půle Škodovou hlavičkou vyrovnat, ale po dalších excelentních kouscích zlínského strážce tyčí utekl v nastavení Vukadinovič, dostal se sice mírně z úhlu, ale stačil míč naservírovat Ekpaiovi a ten spustil přesnou ranou velikonoční radost podceňovaných Zlíňanů.

Ti si připsali velice cenné tři body, a pokud je v sobotu stvrdí výhrou s ostravským Baníkem na vlastním hřišti, měli by zahnat ošklivé sestupové mraky.

Zápas 23. kola HET ligy se hraje ve Zlíně v sobotu od 17 hodin.