Promítání filmů pod širým nebem měla ohlas, radnice bude v projektu pokračovat i letos

Ilustrační foto (Foto: MěÚ Zlín)Ilustrační foto (Foto: MěÚ Zlín)
Ilustrační foto (Foto: MěÚ Zlín)
Co se děje 24. 5. 2018 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Ve Zlíně už za několik dní odstartuje druhý ročník Zlínského filmového léta, jde o promítání filmů pod širým nebem. Serveru Zlin.cz to řekl mluvčí magistrátu Zdeněk Dvořák.

Poprvé se bude promítat v pátek 8. června na fotbalovém hřišti v Malenovicích, v nabídce bude český film Tátova volha, který měl letos premiéru. Začátky představení budou vždy ve 21.30 hodin, vstupy budou vždy volné.

„Loni jsme s tímto projektem začínali a ohlasy byly výborné, každé představení si našlo vždy alespoň několik stovek diváků. Tak přijďte i letos. Občerstvení bude zajištěno, ale můžete si vzít i vlastní věci na piknik. Hlavně nezapomeňte na deky a pohodovou náladu," pozval na představení primátor Miroslav Adámek.

Zlínské filmové léto se letos uskuteční na čtyřech místech: na již zmíněném fotbalovém hřišti v Malenovicích, v parku Komenského, na fotbalovém hřišti v Příluku a v centrálním parku na Jižních Svazích. „Co se týká filmů, snažili jsme se vybírat aktuální trháky, české či zahraniční. Návštěvníci se tak mohou těšit třeba na americké filmy Coco a Avengers: Infinity War, český snímek Dvě nevěsty a jedna svatba nebo Mamma Mia: Here we go again, pokračování legendárního muzikálu podle písniček švédské skupiny ABBA," doplnila Eva Manišová, vedoucí Oddělení cestovního ruchu a informací magistrátu.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam