Stavba parkoviště u školy omezí dopravu

Foto: MěÚ VsetínFoto: MěÚ Vsetín
Foto: MěÚ Vsetín
Co se děje 12. 6. 2018 | Autor: Irena Frolová

VSETÍN - V uplynulých dnech byla zahájena stavba nového parkoviště na Staré cestě poblíž základní školy ve vsetínské části Luh. Stavební práce si vyžádají omezení dopravy, server Zlin.cz o tom informoval za vsetínskou radnici Marek Mikuš.

Hlavně řidiči, ale i chodci, by měli v této části města, vzhledem k pohybu stavebních mechanismů, zvýšit svou pozornost. Stavba by měla být hotova do konce letních prázdnin.

Z důvodu stavebních prací bylo na Staré cestě umístěno dočasné dopravní značení omezující rychlost na 30 kilometrů za hodinu a zakazující zastavení a předjíždění v úseku dotčeném stavbou. „Žádáme řidiče i chodce o zvýšenou opatrnost, aby zde zbytečně nedošlo k nějaké dopravní nehodě či zranění," apeloval na obyvatele vsetínský starosta Jiří Růžička.

Celkem 13 kolmých a pět podélných parkovacích míst ze zámkové dlažby vznikne v prostoru od zadního vchodu do základní školy směrem k mateřské škole, a to místo chodníku, který bude včetně nového oplocení přesunut blíže ke školní budově. Výstavba nových parkovacích míst vyjde vsetínskou radnici na 2,4 milionu korun bez DPH.

 

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam