Vizovická likérka zažije setkání legend ze skupiny Helloween

Helloween (Foto: www.mastersofrock.cz), Fotogalerie: Jan MrlíkHelloween (Foto: www.mastersofrock.cz), Fotogalerie: Jan Mrlík
Helloween (Foto: www.mastersofrock.cz), Fotogalerie: Jan Mrlík
Kultura 13. 7. 2018 | Autor: Irena Frolová

VIZOVICE - Legendární Helloween se dnes na festivalu Masters of Rock ve Vizovicích sejde v sestavě obohacené i o aktéry zřejmě nejslavnější éry skupiny. Chybět tak nebude zpěvák Michael Kiske ani zpěvák a kytarista Kai Hansen, kteří kapelu opustili, ale nyní se vrátí, aby fanouškům připomněli klíčová alba Keeper of the Seven Keys I a II, považovaná za vrchol tvorby této skupiny, serveru Zlin.cz to sdělili pořadatelé festivalu z agentury Pragokoncert.

Pro fanoušky je připraveno dvouhodinové vystoupení s krásnými animacemi, světelnými efekty, bohatou choreografií a obrovskou produkcí s historickými záběry a sestřihy ze života kapely na obří LED obrazovce. Helloween bude především ale hrát historický set list skladeb. Na pódium vystoupí ve 22.10 hodin.

Před Helloween bude likérka patřit death metalové kapele ze Švédska Arch Enemy. Skupina v čele s energickou kanadskou zpěvačkou Alissou White-Gluzovou je druhým headlinerem pátečního programu festivalu.

V likérce se dnes začne hrát už v 10.00 hodin, kdy program zahájí hardrocková kapela The New Roses. Chybět v něm nebude švédská doom metalová formace Avatarium nebo folkmetalisté z Finska Turisas.

Masters of Rock začal ve Vizovicích ve čtvrtek, kdy zde hrála jako headliner německá formace Powerwolf. Festival potrvá do neděle. V dalších dnech vystoupí například bývalý zpěvák kapely Accept Udo Dirkschneider a zakládající člen hardrockové kapely Kiss Gene Simmons.

Podívejte se na fotogalerii z prvního dne Masters of Rock.

Fotogalerie

 

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam