Na Masters of Rock vystoupí Accept, Lordi i Avatar

Lordi (Foto: Zlin.cz), Fotogalerie: Jan MrlíkLordi (Foto: Zlin.cz), Fotogalerie: Jan Mrlík
Lordi (Foto: Zlin.cz), Fotogalerie: Jan Mrlík
Kultura 14. 7. 2018 | Autor: Irena Frolová

VIZOVICE - Vizovickou likérkou budou dnes od 22.30 hodin naposledy znít písně legendární heavymetalové kapely Accept v podání jejího bývalého zpěváka Uda Dirkschneidera, který je hlavní hvězdou třetího dne šestnáctého ročníku Masters of Rock. Server Zlin.cz o tom informovala pořádající agentura Pragokoncert.

Podle pořadatelů vizovického festivalu zpěvák koncertem definitivně kapitolu svého bývalého působiště uzavře a nadále se bude věnovat jen své sólové tvorbě. Accept vznikli na počátku 70. let 20. století, zakladatelem byl právě Dirkschneider. Postupně se stali jednou z nejdůležitějších skupin metalové historie.

Fanoušci se dnes mohou těšit i na vystoupení finské hardrockové a heavymetalové skupiny Lordi, která je známá svými kostýmy inspirovanými hororovými postavami a lyrickými motivy, nebo na melodický metal americké formace Kamelot. Program uzavře svérázná skupina z Německa Die Apokalyptischen Reiter.

V likérce se ale i dnes začne hrát už v 10.00 hodin, kdy program zahájí domácí skupina Gate Crasher. Příznivce rockové i metalové muziky potěší i oblíbená Doga a švédské skupiny Bloodbound či Avatar.

Masters of Rock začal ve Vizovicích ve čtvrtek a potrvá do neděle. První dva dny festivalu ozdobily německé kapely Powerwolf a Helloween. V neděli ve Vizovicích jako hlavní hvězda dne vystoupí zakládající člen hardrockové kapely Kiss Gene Simmons.

Podívejte se na fotogalerii z druhého dne Masters of Rock.

Fotogalerie

 

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam