Ševci v "laufu". Příbram dostala tři kusy za poločas…a Traóre míří do Slavie

ZLÍN - Fotbalový Zlín na nohou. Ševci dělají věrným fandům velikou radost. Ve vší skromnosti patří mezi  naši elitu a možná je maličko může mrzet, že nastala reprezentační přestávka.

Výhra nad často zbytečně glorifikovanou Příbramí se zrodila jako by lehce, výsledek 3:0 je ovšem naprosto zasloužený. Borci z Bílkova výběru totiž nedali hostům především v prvním poločase ani chviličku vydechnout a do půle tak bylo po dvou trefách Beauguela a ještě předtím hlavičce Poznara vymalováno.

Zlínští nebudou mít dlouhou přestávku, už ve středu 5. září od 18 hodin hrají pohárový zápas v Kroměříži. Proti docela kvalitnímu domácímu týmu jsou jasným favoritem, ale jak známo, pohár je poněkud méně vyzpytatelná soutěž.

Liga pak pokračuje až v polovině září. V hodně oblíbeném vršovickém Ďolíčku nebudou Zlíňané určitě bez šancí.

Po sedmi odehraných ligových kolech drží Fastav úžasnou čtvrtou příčku a dotírá na nejlepší.

Až se nechce věřit, že kádr zůstane pohromadě. Fotbal je i ekonomika, jak praví znalci.

A podle všeho tak míří opora týmu záložník Traóre do pražské Slavie.