Hlavním tahákem Slováckého divadla bude muzikál Chicago

Ilustrační foto (Foto: Slovácké divadlo)Ilustrační foto (Foto: Slovácké divadlo)
Ilustrační foto (Foto: Slovácké divadlo)
Kultura 3. 10. 2018 | Autor: Irena Frolová

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - Přijďte na kus - to je hlavní slogan předplatného na příští rok, které tento týden představilo Slovácké divadlo. Hlavním tahákem se pak má stát muzikál Chicago, serveru Zlin.cz to uvedl herec a mluvčí divadla Josef Kubáník.

"V novém předplatném vsázíme na silné příběhy a velké emoce," řekl ředitel uherskohradišťské scény Michal Zetel s tím, že pro divadelníky je stěžejní udržet stálý zájem publika. Pravidelně do něj přichází okolo osmi tisíc předplatitelů a divadlo je díky tomu zapsáno v České knize rekordů.

"Sloganem Přijďte na kus zveme na kus dobrého divadla, ale i na další aktivity. Chystáme například pořad Přijďte na kus řeči, kde si budeme před každou premiérou povídat s tvůrci připravovaných novinek," prozradil Michal Zetel. Za největší taháky příštího roku považuje především muzikál Chicago, bláznivou komedii Dva úplně nazí muži, ale také novinku Kocourkov - Brod v režii Šimona Cabana. "Velmi se těším i na Přelet nad kukaččím hnízdem, který bude režírovat Igor Stránský a oslaví jím půlstoletí ve Slováckém divadle," dodal Michal Zetel. Další čtyři inscenace nastudují úplně nové osobnosti, jež budou se slováckou scénou spolupracovat vůbec poprvé a šestici uzavře režie Michala Zetela.

Další novinkou slováckých divadelníků je i exkluzivní partnerství s pražským divadlem Ungelt, které do Hradiště v příštím roce přiveze čtyři své nejlepší inscenace včetně Thálií ověnčených Dešťových dnů a majitelé předplatného budou mít nejenom možnost koupit si lístky v předstihu, tedy ještě předtím, než budou ve volném prodeji, ale mohou se účastnit i následných autogramiád a besed s pražskými herci. "Je pro nás ctí spolupracovat s tak vynikajícím divadlem, jakým je Slovácké divadlo a doufáme, že společných aktivit bude přibývat," potvrdil zakladatel a ředitel Ungeltu Milan Hein.

Předplatné do Slováckého divadla na rok 2019 je možné pořídit osobně v pokladně divadla, ale také vyplněním formuláře na webu divadla.

 

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam