Potřebujete poradit s domácím mazlíčkem? Přijďte na posezení s MVDr. Kamilou Křupalovou.

Foto: archiv MVDr. Kamily KřupalovéFoto: archiv MVDr. Kamily Křupalové
Foto: archiv MVDr. Kamily Křupalové
Co se děje 6. 11. 2018 | Autor: Jitka Galetková

ZLÍNSKÝ KRAJ - Plná čekárna lidí, domácích mazlíčků a fronty před klinikou. Tak to vypadá v ordinaci Kamily Křupalové, veterinářky tělem i duší a s velkým srdcem. Tato velmi ochotná a vstřícná paní doktorka si ve svém nabitém programu udělá čas na povídání o své práci a ráda se s vámi podělí o zážitky a zkušenosti. Proto zavítejte ve středu 7. listopadu do Lísky na Dolním náměstí ve Vsetíně. 

Pro svého zvířecího kamaráda je důležité mít i někoho, kdo bude hlídat jeho zdraví a kdo o něj bude pečovat. Někoho za kým můžete přijít s jakýmkoli problémem a on vám vždy poradí s úsměvem na tváři. A právě taková je péče skvělé veterinářky Kamily Křupalové. V současné době ji můžete zastihnout ve dvou klinikách – ve Vsetíně a v Ratiboři u Vsetína. Kromě péče o domácí mazlíčky má spoustu dalších zvířecích aktivit. O tom, že zvířata jsou její život, svědčí i to, že svůj volný čas věnuje zvířatům ve své v Záchranné stanici v Hošťálkové, která funguje již od roku 2007. Nachází se zde zvířata od ptáků, koz až po koně. Jsou zde zvířata mnohdy zraněná, která někdo najde, ale i taková, která si lidi pořídí a zjistí, že se o ně neumí postarat.

Pokud se chcete s příběhem Kamily Křupalové seznámit blíž, máte příležitost tento týden. Ve středu od 17 do 19. hodin, se s ní můžete setkat osobně, výjimečně mimo její ordinaci. V Lísce na Dolním náměstí ve Vsetíně se uskuteční Férová kavárna Lísky s příběhem MVDr. Kamily Křupalové. U dobré kávy bude povídat o lásce k přírodě i ke zvířatům, práci v ordinaci i v záchranné stanici s handicapovanými živočichy. Též se dozvíte, jak se postarat o své zvířecí mazlíčky nebo jestli je zvířátko jako dárek dobrý nápad. Přijďte si středeční pozdní odpoledne zpříjemnit zvířecím povídáním u dobré kávy.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam