Potěšení na beraní straně. Vítkovice smázli 3:0

ZLÍN - Bookmakeři nebyli před utkáním příliš na straně domácích Beranů. Šance v duelu s Vítkovicemi se jim i fandům zdály vcelku vyrovnané. Což platilo jen do začátku druhé části hry.

První byla poměrně vyrovnaná, chvílemi vzruch, chvílemi nuda, kvalitní zákroky brankářů a zastřelování se těch, kteří měli rozhodnout. Včetně nové posily Zlína, jedenadvacetiletého v Liberci poněkud ztraceného syna Dominika Lakatoše, který se postavil do středu první formace. Tedy tam, kde léta kraloval, bavil, těšil fandy v hledišti přítomný oslavenec Petr Leška, v pátek zrovna třiačtyřicetiletý.

I on viděl popravu ambiciózních Ostravanů během osmi minut druhé části.

Nejdříve vypálil kapitán Žižka a jeho premiérový gól sezóny udal ve 23. minutě ráz utkání.

Za čtyři minutky se řítil na Bartošáka ve vítkovické kleci Honejsek, brankář miniduel vyhrál, jenže při dorážce Kuldy byl bez moci.

A aby to bylo úplně jasné, za další čtyři minuty propálil chytře repre brankáře zlínský Ondráček.

I ve třetí části Berani situaci kontrolovali a zcela zaslouženě s čitelným podpisem výborného brankáře Sedláčka vyhráli 3:0.