Hledáte originální dárek? Věnujte relaxaci ve Wellness Horal

Zdroj: Resort ValachyZdroj: Resort Valachy
Zdroj: Resort Valachy
Komerční sdělení 10. 12. 2018 | Zdroj: Martina Žáčková

Už máte pohromadě vánoční nadílku pro vaše blízké? Doplňte ji jedním z nejvděčnějších dárků, jímž v dnešní uspěchané době určitě potěšíte - zážitkem v podobě kvalitní relaxace.

Pošlete vaše blízké do jednoho z nejvyhledávanějších relaxačních center u nás, které je ze Zlína doslova „na dosah“ - do Wellness Horal ve Velkých Karlovicích. Vybírat můžete z pestré nabídky poukazů pro celou rodinu – od vstupenek až po luxusní balíček Wellness den pro zdraví.

Vstupenka do termálních bazénů

Dárkem pro všechny od dětí až po prarodiče je vstupenka do termálních bazénů.
Ve velkém zábavně relaxačním bazénu vyhřívaném až na 36°C si děti užijí divokou řeku, jeskyni a chrliče, dospělí si při relaxaci můžou nechat masírovat svaly na hydromasážních lavicích. V prosklené hale s výhledem do přírody je i dětský bazének s vodním hřibem a 20metrový plavecký bazén, odpočinková terasa s lehátky, dětský koutek a Vital bar se spoustou dobrot.
Koupit můžete nejen individuální, ale i zvýhodněné rodinné vstupenky na 2,5 hodiny (např. pro 2 rodiče a 2 děti ve všední dny stojí 650 korun).

Resort Valachy Velké Karlovice

Vstupenka do Wellness Horal  

Milovníka saunování potěšte vstupenkou do všech prostor Wellness Horal, která umožňuje vstup nejen do termálních bazénů, ale i fitka a saunového světa se saunami, párou, tepidariem, venkovním a vnitřním whirlpoolem, odpočinkovými zónami a především klidnou atmosférou plnou vůní. Až devětkrát denně se v největší Sauně Dome konají populární saunové rituály, které jsou v ceně vstupného, stejně jako voda k občerstvení či prostěradla do sauny.

Exotická masáž a beauty ošetření

Pokud chcete darovat víc než „jen“ vstup do wellness, věnujte poukaz na některou z bohaté nabídky masáží či obličejových ošetření. Masáže jsou špičkovým zážitkem v podání masérů z Thajska, Srí Lanky, Filipín, Bali a Indie. Pro maximální zážitek z hýčkání je v ceně i časově neomezený vstup do Wellness Horal a ručníkový i čajový servis, což jiná centra běžně nenabízejí.

Resort Valachy Velké Karlovice

Wellness den pro zdraví

Nejprodávanějším dárkem, který Wellness Horal nabízí, je jedinečný balíček Wellness den pro zdraví. S ním věnujete svým blízkým celodenní pobyt ve Wellness Horal s masáží nebo beauty ošetřením dle jejich výběru a obědem o třech chodech v restauraci hotelu Horal. Vše za cenu od 1 290 korun..

Resort Valachy Velké Karlovice

Hodnotový poukaz

A pokud si nejste jistí, čím konkrétně byste se zavděčili, objednejte poukaz v nominální hodnotě a obdarovaný si sám vybere, za co jej utratí. Může jej využít i na další služby Resortu Valachy – třeba na degustační menu ve Spa hotelu Lanterna, skipas nebo vstup na některou z chystaných akcí s Ladislavem Špačkem, Zbigniewem Czendlikem a dalšími hosty.

Všechny poukazy můžete objednat on-line na webu Resortu Valachy a nechat si je zaslat poštou i mailem, je také možné je osobně vyzvednout v recepci Wellness Horal.
Více: www.wellnesshoral.cz

 

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam