Fotoreport z taneční soutěže TanceR Cup

Zdroj: Archiv DDM Astra ZlínZdroj: Archiv DDM Astra Zlín
Zdroj: Archiv DDM Astra Zlín
Kultura 11. 4. 2019 | Autor: Iva Vladíková

Koná-li se taneční soutěž desetkrát, je to důvod k oslavě. Proběhne-li po jedenácté, je na místě respekt a potlesk pro všechny zúčastněné. A to je případ  taneční soutěže TanceR Cup, která se konala v sobotu, 30. března 2019, na sportovní hale Euronics ve Zlíně. Přinášíme vám z TaceR Cupu fotoreport.

Soutěžilo se v disciplínách již léty prověřených, jako jsou trampolínky, zumbování, hromadná s vedoucím, orientální tance s rekvizitami i bez. Dále disco dance, disco show dance, street dance, street dance show a show dance art. Nově se soutěžící mohli přihlásit do stylu moderní street dance, tuto disciplínu přivítali tanečníci i diváci se zájmem.  Nejobsazenějšími styly byly street dance a orientální tance.

Shlédnuté choreografie všech českých i slovenských skupin byly skutečnou pastvou pro oči. Díky perfektním kostýmům a skvělému výrazovému projevu malých a velkých tanečníků, nejednou jejich vystoupení hraničilo s promyšleným divadelním představením. Divácký potlesk tomu odpovídal.

Kdo během dne v hale potkal králíky, jisto jistě neměl vidiny. Tihle zkušení maskoti akce zajišťovali soutěž o cenu publika. Další soutěž, tentokrát instagramová, byla nachystána pro soutěžící a jejich doprovod. Úkolem bylo pomocí fotek zdokumentovat, že nad všudypřítomnou rivalitou přece jen převažuje respekt k druhému, ochota pomoct a nekonečný úsměv.

Za hladkým průběhem akce stojí nemalý tým nadšenců, celkem 42 interních a externích pracovníků, dobrovolníků a praktikantů, dále osmičlenná zkušená porota, šikovný moderátor, DJ, zvukař a další. Samotná akce mohla proběhnout také díky ochotným sponzorům, kteří se podíleli na odměnách pro soutěžící, občerstvení pro pracovníky. Děkujeme Vám všem, kteří jste soutěžili, fandili, pomáhali, pracovali a mnohdy ty poslední dny nespali.

Fotogalerie

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam