Luhačovice chystají rekonstrukci kolem kulturního domu Elektra

Městský dům kultury Elektra Luhačovice (Foto: Zlin.cz)Městský dům kultury Elektra Luhačovice (Foto: Zlin.cz)
Městský dům kultury Elektra Luhačovice (Foto: Zlin.cz)
Co se děje 8. 7. 2019 | Autor: Irena Frolová

LUHAČOVICE – Prostranství před městským domem kultury Elektra v Luhačovicích se změní. Město se do úprav pustí po prázdninách, informovala vedoucí Odboru správy majetku Magdalena Blahová na svých webových stránkách.

Od začátku září 2019 budou zahájeny stavební práce související s plánovanou úpravou stávajících ploch kolem hlavního vstupu do Městského domu kultury Elektra Luhačovice. Dojde k rekonstrukci zpevněných ploch, schodišť, opěrných zídek, veřejného osvětlení a zeleně. Umělecká plastika v blízkosti hlavního vstupu do budovy bude přemístěna na nové místo blíže k ulici Masarykova, na jejím původním místě vznikne prostor pro pořádání kulturních akcí včetně podia. Pro ilustraci přikládáme situační výkres, kde je rozsah prací znázorněn.

Celkové náklady akce činí téměř 5 mil. Kč s DPH, stavební práce bude realizovat firma COLAS CZ, a.s. (regionální zlínská pobočka). Pokud nebude možné práce z důvodu nepříznivého počasí dokončit v roce 2019, budou pokračovat ještě na jaře 2020.

"Po celou dobu stavby bude zachován hlavní přístup do budovy Městského domu kultury, půjde ale o průchod stavbou, takže prosíme všechny o zvýšenou opatrnost," vzkázala veřejnosti Blahová.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam