Největší akce v ČR v oblasti telekomunikací se bude konat v Uherském Hradišti

Komerční sdělení 10. 7. 2019 | Zdroj: Redakce

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - Mikroexpo 2019 je mezinárodní přednášková akce určená především poskytovatelům internetu a uživatelům routerů Mikrotik. Náš kraj zde bude reprezentovat především společnost AVONET.

Dne 17. 7. 2019 se v Uherském hradišti při již 12. ročníku expozice Mikroexpo 2019 očekává více než 500 účastníků se zájmem o internet a telekomunikace. V rámci přednášek se bude hovořit o tématech jako vhodné zařízení pro nově se rozrůstající 5G sítě, platformách IPTV na českém trhu nebo také o tom, jak efektivně řídit firmu poskytující telekomunikační služby. 

Akce bude zároveň i ukázková, budou zde přítomni jednotliví výrobci různých zařízení, konzultanti specializovaných firem, zároveň i zástupci specializovaných velkoobchodů, kde jedním z vystavovatelů bude i velkoobchodní stánek společnosti AVONET, s.r.o.

"Mikroexpo je pro nás nejbližší akce, kde se můžeme osobně potkat s mnoha velkoobchodními partnery, a zároveň je to dobrá příležitost prezentovat naši nabídku dalším zájemcům. Kromě toho, že poskytujeme internet pro domácnosti a firmy, což je věc známá, máme aktuálně přes 90 velkoobchodních partnerů z řad českých ISP, kteří díky nám významně rozšířili nabídku svých internetových služeb. Jsme dnes největším agregátorem poskytovatelů xDSL služeb." uvádí Tomáš Máčalík, jednatel společnosti AVONET, s.r.o.  

Mediálním partnerem akce je informační server Zlín.cz.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam