Tragická nehoda u obce Lidečko na Vsetínsku

Foto: HZS ZKFoto: HZS ZK
Foto: HZS ZK
Hasiči a policie 9. 8. 2019 | Autor: TZ HZS ZK

VSETÍNSKO - Krátce před sedmou hodinou večerní se u obce Lidečko na Vsetínsku na komunikaci první třídy střetla dvě osobní vozidla. K nehodě ihned byly vyslány všechny složky IZS včetně hasičů ze stanice Valašské Klobouky a ze Vsetína a dobrovolní hasiči z Horního Lidče.

Po příjezdu na místo hasiči průzkumem zjistili, že zde došlo ke střetu dvou osobních vozidel. Jedno z nich po nárazu skončilo v korytu potoka vedle komunikace a začalo hořet. Hasiči ihned začali likvidovat požár vozidla, přičemž zjistili, že se uvnitř auta nachází řidič. Ten však utrpěl zranění neslučitelná se životem a lékař již jen u něj konstatoval smrt.

Video

Ve druhém vozidle cestoval starší muž a dvě malé děti. Všichni tři byli vážně zranění a skončili v péči záchranářů. Ti si nakonec, vzhledem ke zdravotnímu stavu dětí i muže, na místo přivolali dva vrtulníky. Hasiči tak navygovali vrtulníky k přistání nedaleko místa nehody. Poté hasiči pomohli s transportem zraněných k vrtulníkům a ty transportovaly zraněné do nejbližších nemocnic.

Vyšetřování této tragické dopravní nehody si převzali státní policisté a hasiči nyní nasvětlují místo nehody. Komunikace je obousměrně uzvřena, což potrvá do pozdních nočních hodin.

Po ukončení vyšetřování hasiči s pomocí vyprošťovacího automobilu ze stanice Otrokovice vytáhnou ohořelé vozidlo zpět na komunikaci a pomohou s naložením na odtahovou službu.

Fotogalerie

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam