Kariéra

Jste schopný člověk s pozitivním duchem? Máte vztah k online médiím? Pojďte s námi spoluvytvářet největší informační server ve Zlínském kraji.

Aktuálně hledáme posily pro tyto pozice:

Redaktor/ka

Náplň práce

  • výpomoc při tvorbě redakčního obsahu Zlin.cz

Požadujeme

  • praxe v psaní redakčních textů
  • výborná znalost pravopisu a gramatiky
  • samostatnost, pečlivost, kreativita, spolehlivost
  • znalost práce s PC a produkty MS Office

Nabízíme

  • atraktivní práci pro portál s dlouholetou tradicí
  • prostor pro vlastní nápady a kreativitu
  • výhody práce na živnostenský list

Termín nástupu

  • ihned nebo dle dohody

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici zašlete prosím motivační dopis a profesní životopis na e-mailovou adresu: kariera@zlin.cz

Obchodní zástupce – prodej on-line inzerce

Náplň práce

  • prodej on-line reklamy na nejčtenějším regionálním informačním a zpravodajském portálu
  • získávání nových zákazníků a následná péče o zákaznické portfolio
  • pravidelný reporting obchodních výsledků

Požadujeme

  • praxe na obdobné obchodní pozici
  • výborné komunikační, vyjednávací a obchodní schopnosti
  • zkušenost s on-line médii
  • vysoké pracovní nasazení,

Nabízíme

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x