Hromadná nehoda čtyř aut zablokovala na Uherskohradišťsku u Ostrožské Lhoty dopravu

Hromadná nehoda čtyř aut (Foto: HZS Zlínského kraje)Hromadná nehoda čtyř aut (Foto: HZS Zlínského kraje)
Hromadná nehoda čtyř aut (Foto: HZS Zlínského kraje)
Hasiči a policie 3. 4. 2012 | Autor: Mediafax

Na silnici mezi Ostrožskou Lhotou a Hlukem na Uherskohradišťsku se v úterý dopoledne stala hromadná nehoda, která zablokovala silnici. Řekl policejní mluvčí Aleš Mergental.

Podle Mergentala se nehoda stala mezi jedním nákladním a třemi osobními auty. "Cesta je v místě neprůjezdná a objízdná trasa vede přes Blatnici pod svatým Antonínkem a Boršice," podotkl Mergental.

Nehodu zřejmě zavinil čtyřicetiletý řidič Škody Octavia, který narazil do před sebou stojícího auta Renault. Jeho řidič čekal za VW Passat, který chtěl odbočit vlevo na Ostrožskou Lhotu.

Po nárazu vjel řidič Octavie do protisměru, kde se čelně srazil s nákladním vozem Volvo. "Řidič utrpěl středně těžké poranění, a to v oblasti ramene, hrudníku a kolene. Sanitka ho odvezla na chirurgii do uherskohradišťské nemocnice," doplnil mluvčí krajské záchranky Petr Olšan.

Fotogalerie

Mapa

Facebook

Komentáře


Adresář

Svatý Hostýn

Svatý Hostýn 115, Bystřice pod Hostýnem

Až do výše 736 metrů nad mořem se tyčí Hostýn, tradiční místo setkávání se věřících na poutích, ale také turistický cíl pro všechny, kteří se sem vydají pěšky či na bicyklech.

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam