Soutežte s festivalem Setkání 2013 Stretnutie

Ilustrační foto (Foto: Městské divadlo Zlín)Ilustrační foto (Foto: Městské divadlo Zlín)
Ilustrační foto (Foto: Městské divadlo Zlín)
Kultura 14. 5. 2013 | Autor: Městské divadlo Zlín

V Městském divadle Zlín se ve dnech 23. – 25. května bude opět po roce konat mezinárodní divadelní festival Setkání 2013 Stretnutie.

„Vzdáme hold tomu nejlepšímu, co se na česko-slovenském dramatickém poli urodilo a ponoříme se do nostalgie - na tři dny se ve Zlíně zrodí divadelní Československo, ve kterém by nám všem mělo být dobře," říká tajemnice festivalu Vladimíra Dvořáková. V hlavním programu vystoupí například populární Radošinské naivné divadlo, Komorní scéna Aréna Ostrava, Slovenské národné divadlo a Dejvické divadlo. Připraven bude i bohatý off program s volným vstupem plný scénických čtení, pouličního divadla, pohádek a koncertů (Peter Lipa Band, Bluestation, Jakub Ursiny a Provisorium). Více informací včetně možnosti online rezervace vstupenek na www.divadlozlin.cz.

Soutěžte o 2x2 vstupenky na slavnostní zakončení festivalu na oceňované představení Národného divadla Bratislava Pohania! V jedné z hlavních rolí se představní patronka festivalu Božidara Turzonovová.

Soutěžní otázka: Po kolikáté se letos v městském divadle Zlín koná mezinárodní divadelní festival Setkání 2013 Stretnutie?

Begin fieldset:

 

 

  

Antispam

Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s Podmínkami soutěže.

Vstupenky budou k vyzvednutí v pokladně Městského divadla Zlín, výherce budeme informovat mailem.

Soutež byla ukončeny, výherkyně jsou Bohdana Š., Jiřina K. Gratulujeme

Mohlo by vás zajímat

Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam