Řidička v Uherském Hradišti srazila dva muže, vyvázli se zraněním

Foto: Policie ČRFoto: Policie ČR
Foto: Policie ČR
Hasiči a policie 10. 2. 2016 | Autor: Irena Frolová

UHERSKÉ HRADIŠTĚ – O velkém štěstí mohou mluvit dva muži, které na přechodu pro chodce v Uherském Hradišti srazila sedmatřicetiletá řidička vozidla značky Hyundai. Oba vyvázli s lehkým zraněním, řekla serveru Zlin.cz mluvčí uherskohradišťské policie Milena Šabatová.

Nehoda se stala počátkem týdne na Třídě Maršála Malinovského v době, kdy už se stmívalo. „Žena jela ve vnitřním jízdním pruhu od Kunovic. Zřejmě nepozornost zapříčinila, že si nevšimla zastavujících vozidel před přechodem pro chodce a zároveň dvou mužů, kteří silnici přecházeli směrem k ulici Boženy Němcové,“ uvedla Šabatová.

Nastala srážka. „Muži při ní naštěstí utrpěli jen lehké zranění. Skončili v Uherskohradišťské nemocnici. Všichni účastníci nehody se podrobili dechové zkoušce, která byla negativní,“ dodala Šabatová.

Podle ní vznikla na autě škoda 25 tisíc korun. Policisté nehodu nadále vyšetřují a nabádají řidiče k větší opatrnosti. „Chodci a cyklisté by měli zvýšit svoji viditelnost reflexními předměty, díky kterým je ostatní včas zaregistrují. Tím se předejde nechtěným dopravním kolizím,“ doplnila Šabatová.

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam