Pardubický perník? Nejsladší v závěru: Dynamo Pardubice - PSG Zlín 1:2

Foto: HC PSG ZlínFoto: HC PSG Zlín
Foto: HC PSG Zlín
Sport 17. 2. 2016 | Autor: Jan Čada

PARDUBICE - Hodně důležitý zápas především pro domácí. Hokejisté pardubického Dynama nad Zlínem ve 45. kole nejvyšší soutěže na domácím ledě dlouho vedli, jenže v závěru je hosté lišácky sestřelili dvěma trefami a vezou si tři body.

Jednogólovou normu obdržených branek si brankář Kašík musel chtě nechtě vybrat docela brzy. Domácí se v 15. minutě nacpali do útočného pásma a Šeda z dobré pozice trefil přesně.

Zlínští postupně přidávali plyn, ve druhé části už měli několik nadějnějších situací, ale udeřili až ve třetí minutě závěrečné periody.

Na trestné lavici seděl domácí Rapáč a společně s šesti a půl tisíci diváky (na Pardubice mimořádně slabá návštěva) musel spolknout vyrovnání. Ze zlínského pohledu moc pěkné. Vlach si podržel puk, vypálil z levého kruhu a pěkná rána zmizela za Maxwellem.

Za chvíli, ve 46. minutě, přišel další a rozhodující záhlavec do pardubických řad. To vypálil Urbanec a puk si znovu našel cestu do domácí klece.

V samém závěru hosté ustáli oslabení i závar domácích a na světě je výsledek:

Dynamo Pardubice - PSG Zlín 1:2.

V pátek jedou Zlínští k derby do Olomouce, v případě neprohry bude ve hře docela reálně šesté místo zaručující klid do play off.

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam