Kvůli opilému a zdrogovanému řidiči jsou v nemocnici tři lidé, pro dítě letěl vrtulník

Foto: Policie ČRFoto: Policie ČR
Foto: Policie ČR
Hasiči a policie 23. 12. 2016 | Autor: Irena Frolová

BÍLOVICE - Vážná nehoda tří aut se stala na silnici mezi Bílovicemi a Nedachlebicemi na Slovácku, serveru Zlin.cz to řekla policejní mluvčí Milena Šabatová. Opilý a zdrogovaný řidič vezl mladou ženu a dítě a naboural do dalších dvou aut, výsledkem jsou tři zranění.

Nehoda se stala ve čtvrtek 22. prosince. Od Nedachlebic cestoval jednatřicetiletý řidič Octavie společně s mladou ženou a čtyřletým dítětem. Řidič při průjezdu pravotočivé zatáčky zřejmě vlivem rychlosti nezvládl řízení. Najel do protisměru, kde se nejprve střetl s osmatřicetiletou řidičkou VW Golfu a poté ještě s řidičem dalšího Golfu.

"Oba spolujedoucí z Octavie včetně řidičky Golfu utrpěli zranění prozatím nezjištěného rozsahu, se kterým byli převezeni do nemocnice. Zranění dítěte si poté vyžádalo letecký transport do brněnské fakultní nemocnice. Bez zranění vyvázl řidič druhého Golfu a jednatřicetiletý řidič Octavie," konstatovala Šabatová.

Řidiči z Octavie vyšel pozitivní orientační test na drogy včetně dechové zkoušky. Přístroj vykázal hodnotu 1,41 promile alkoholu. Policisté muže převezli do nemocnice k vyšetření a potřebným odběrům. Na místě nehody navíc zjistili, že na pneumatikách Octavie je hloubka dezénu opotřebena pod stanovenou mez.

Fotogalerie

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam