V pronajatém domě ve Zlíně provozoval nevěstinec, teď mu hrozí kriminál

Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Hasiči a policie 7. 1. 2017 | Autor: Irena Frolová

ZLÍN - Zlínští kriminalisté obvinili devětačtyřicetiletého muže ze Zlína z trestného činu kuplířství. V pronajatém domě provozoval nevěstinec a přiměl k prostituci nejméně sedm žen, serveru Zlin.cz to sdělila policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Obviněný muž si pronajal rodinný dům ve Zlíně, zrekonstruoval ho a provozoval v něm minimálně od měsíce prosince roku 2015 erotický privát s barem. Ženy ve věku od 20 do 44 let do tohoto privátu zlákal pod příslibem vysoké finanční odměny a pružné pracovní doby. Ta byla denně od 21.00 do 06.00 hodin a ženy sem přicházely nepravidelně, většinou po vzájemné domluvě.

"Ženy, které poskytovaly erotické služby, předaly ještě před úkonem, který spočíval ve společné koupeli, masáži a pohlavním styku, celý svůj výdělek obviněnému muži a ten jim zpět vyplatil zpravidla jeho polovinu. Zákazníky do privátu zprostředkovávali smluvení taxikáři, kteří zájemcům předávali vizitku privátu s jeho adresou. Po domluvě bylo možné sjednat také eskort, kdy si zákazník vybral dívku z podniku, zaplatil stanovenou sumu a taxikář mu ji přivezl na domluvené místo," popsala případ Kozumplíková.

Policisté při domovní prohlídce v tomto podniku zajistili výpočetní techniku, účtenky, téměř dva miliony korun v korunách a eurech, vizitky privátu a další předměty související s trestnou činností. Navíc zadrželi podezřelého muže, umístili ho do policejní cely a následující den mu sdělili obvinění z trestného činu kuplířství. Za to muži hrozí až čtyřleté vězení. Dosud byl recidivista čtyřikrát soudně trestaný pro trestnou činnost majetkového charakteru.

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam