Policie hledá svědky nehody tří řidiček v Otrokovicích

Foto: Policie ČRFoto: Policie ČR
Foto: Policie ČR
Hasiči a policie 8. 1. 2017 | Autor: Irena Frolová

OTROKOVICE - Policisté hledají svědky nehody v Otrokovicích, při které se na Štědrý den srazila tři auta. Server Zlin.cz o tom informovala policejní mluvčí Lucie Javoříková.

Na Štědrý den krátce před 17. hodinou se stala v katastru obce Otrokovice na křižovatce silnice I/49 s nadjezdem D55 dopravní nehoda mezi řidičkou osobního vozidla VW Passat, řidičkou osobního vozidla Škoda Felicia a řidičkou osobního vozidla Citroën Berlingo.

"Řidička Passatu jela po sjezdu z D55 ve směru od Kroměříže do Otrokovic. Vjela do křižovatky řízené semaforem, kde došlo ke střetu s vozidlem řidičky vozidla Škoda Felicia, která vjela do křižovatky ve směru jízdy od Zlína do Otrokovic. Škodovka bylo nárazem vymrštěna, vjela přes zvýšený středový ostrůvek do protisměru a tam se střetla s protijedoucím vozidlem Citroën Berlingo třetí řidičky," popsala událost Javoříková.

Řidička škodovky byla vzhledem k těhotenství převezena na vyšetření do krajské nemocnice ve Zlíně. Ani jedna z žen nebyla pod vlivem alkoholu a neutrpěla žádné zranění.

Na autech se škoda vyšplhala na 65 tisíc korun, na zvýšeném středovém ostrůvku pak na tři tisíce korun. Policie nyní hledá svědky kolize. "Žádáme případné svědky nehody, aby se přihlásili na tísňovou linku 158," dodala Javoříková.

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam