Ve Zlíně se mladý muž polil benzínem a zapálil. Vedla ho k tak hrůznému činu sázka?

Foto: Zlin.czFoto: Zlin.cz
Foto: Zlin.cz
Hasiči a policie 1. 4. 2017 | Autor: TZ Policie ČR

ZLÍN - Dnes ráno ve tři hodiny a čtyřicet minut byli přivolaní policisté k hrůznému případu dvaadvacetiletého mladíka, který se v Loukách na hlavní třídě mezi Otrokovicemi a Zlínem polil benzínem a zapálil.

Mladý muž vešel ráno krátce po třetí hodině do prodejny zdejší benzínové čerpací stanice, na pult obsluze položil stokorunu s tím, že si jde natankovat. Poté vyšel ven a u stojanu číslo jedna se polil benzínem za pár desítek korun. Poté vešel zpět do prodejny, ze které krátce na to vyběhl ven se slovy: "Sázka je sázka". Doběhl na hlavní cestu, kde se podpálil. Na místě se nacházelo několik lidí, kdy dva z nich mladíka rychle uhasili.

Video

Svědci tohoto neskutečného činu mladíka přivolali záchranáře a hasiče. Vzhledem k velmi vážnému stavu popáleného byl na místo povolán vrtulník. Ten přistál u blízkého obchodního centra a poté transportoval zraněného do Brna do popáleninového centra.

Případ převzali kriminalisté, kteří zjišťují okolnosti činu mladíka. Zda zde zahrál roli i alkohol či jiné omamné a psychotropní látky bude jasné z rozboru krve mladého muže.

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam