Známá zlínská výtržnice se opět svlékala a řádila na veřejnosti

Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Hasiči a policie 4. 5. 2017 | Autor: TZ Policie ČR

ZLÍN - Během prvních dvou květnových dní měli obyvatelé a návštěvníci Zlína možnost shlédnout další řádění místní ženy, která se v silně podnapilém stavu svlékala na veřejnosti.

Přestupku proti veřejnému pořádku se nejdříve dopustila prvního května v Sadu Komenského v centru Zlína. Zde před zraky mnoha občanů během oslav 1. máje v silně podnapilém stavu čtyř promile alkoholu v dechu odhalovala své břicho. Poté se u jednoho ze stromů vymočila a následně kolem sebe rozhazovala pomočený toaletní papír. Zasáhnout museli až přivolaní policisté, kteří ženu zajistili a převezli do záchytné stanice v Kroměříži.

Na druhý den však žena své sklony předvedla podruhé. Tentokrát o půl sedmé večerní na ulici Štefánikova. Zde se však již svým chováním dopustila trestného činu výtržnictví, a to tím, že se na místě veřejně přístupném svlékla od pasu dolů. Poté zde polonahá pobíhala a následně se vymočila na trávu u chodníku. V tomto případě policisté ženu zadrželi a opět převezli do Kroměříže k vystřízlivění.

Stejného trestného činu se dopustila v předchozích třech letech a byla za něj již odsouzena k trestu odnětí svobody nepodmíněně v délce trvání dvaceti měsíců.

Za tento poslední čin ji tak nyní hrozí trest odnětí svobody až na tři roky.

 

Mohlo by vás zajímat

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam