Zlínská výtržnice a „striptérka“ včera opět řádila

Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Ilustrační foto (Foto: Zlin.cz)
Hasiči a policie 5. 5. 2017 | Autor: TZ Policie ČR

ZLÍN - První květnový týden neuběhl den, kdy by policisté či strážníci neřešili neslušné chování na veřejnosti místní „striptérky“.

Přestupku proti veřejnému pořádku se nejdříve dopustila prvního května v Sadu Komenského v centru Zlína. Zde před zraky mnoha občanů během oslav 1. máje v silně podnapilém stavu čtyř promile alkoholu v dechu odhalovala své břicho. Poté se u jednoho ze stromů vymočila a následně kolem sebe rozhazovala pomočený toaletní papír. Zasáhnout museli až přivolaní policisté, kteří ženu zajistili a převezli do záchytné stanice v Kroměříži.

Na druhý den však žena své sklony předvedla podruhé. Tentokrát o půl sedmé večerní na ulici Štefánikova. Zde se však již svým chováním dopustila trestného činu výtržnictví, a to tím, že se na místě veřejně přístupném svlékla od pasu dolů. Poté zde polonahá pobíhala a následně se vymočila na trávu u chodníku. V tomto případě policisté ženu zadrželi a opět převezli do Kroměříže k vystřízlivění.

Ve čtvrtek muži zákona této nenapravitelné a věčně opilé ženě sdělili ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví. Stejného trestného činu se dopustila v předchozích třech letech a byla za něj již odsouzena k trestu odnětí svobody nepodmíněně v délce trvání dvaceti měsíců. Nyní tak za její chování hrozí trest odnětí svobody až na tři roky.

To vše ji však nestačilo a včera večer opět řádila. Tentokrát se na veřejnosti nesvlékala. Dopouštěla se však svým chováním přestupku proti občanskému soužití. Ve Zlíně na ulici Obeciny v podnapilém stavu kopala do dveří jednasedmdesátiletému muži a poté i do dveří jeho jednašedesátiletého souseda. Ten o chvíli později, ve snaze zabránit rozbití dveří, podnapilou pustil do svého domu. Když pak chtěl, aby jeho dům opustila, odmítala to. Proto jeho starší soused přivolal na ženu policisty, neboť si s ní nevěděli již rady. Přivolaná policejní hlídka podnapilou ženu zajistila. Po lékařském vyšetření v krajské nemocnici policisté ženu převezli na místní policejní oddělení. Odsud měla být žena eskortována na protialkoholní záchytnou stanici v Kroměříži. Před samotným převozem však opět žena dělala  problémy a neuposlechla výzvy policistů. Nakonec však policisté ženu do Kroměříže převezli.

 

Komentáře


Mail-Info

Zadejte svou e-mailovou adresu

Přihlaste se k odběru aktuálních zpráv:

  

Antispam